Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki jártas az...

Van itt valaki, aki jártas az informatikában? Barátommal gondok vannak, segítséget kérnék!

Figyelt kérdés

Másfél éve tart a kapcsolatunk, az utóbbi hónapokban eltávolodtunk egymástól, furcsán kezdett el viselkedni, így eldöntöttem, hogy keyloggert telepítek a gépére, (laptopomon már 1 éve fent van az egyik típus demo verziója, de a vírusirtóm gyakran figyelmeztet rá és egy bizonyos időt után kitörli). Ezzel kapcsolatban szeretném a tanácsotokat kérni, hogy milyen típusú keyloggert tudnék felrakni az ő gépére, úgy hogy ne bukjak le a későbbiek folyamán? (Nem élünk együtt, azt nem tudom, hogy neki milyen vírusirtója van, de úgy tudom hogy az enyém jóval erősebb).

Ezenkívül létezik még egy olyan, hogy PC Activity Monitor (PC Acme) úgy hallottam ez sikeresen el tud bújni a vírusirtók elöl is, csak azt nem tudom hogy Google Chrome-nál is használható-e, mert a pár évvel ezelőtti leírásában még csak az Explorer szerepelt. Esetleg valaki használta már ezt, milyen tapasztalat van róla?

(Megvan rá az okom, hogy bizonytalan legyek a barátommal kapcsolatban, de ezt most nem részletezném. Sajnos nem vagyok annyira jártas a témában, a segítségeteket kérném és nem pedig azt, hogy lebeszéljetek róla ill. az erkölcsi jogairól győzködjetek.. A mai világban még a legmélyebb bizalomban lévő párok is beleolvasnának egymás levelezésébe a - másik tudtán kívül - ha megtehetnék). Köszönöm szépen mindenkinek aki a témával kapcsolatban ír akár ide akár privátba!

(Azért ebbe a kategóriába írtam a kérdést, mert talán itt van a legtöbb válaszoló is)

22 L



2013. okt. 9. 19:01
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
56%
De jó csaj lehetsz Istenem. Megérdemled ha félrekúr a barátod. :D
2013. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
87%

"A mai világban még a legmélyebb bizalomban lévő párok is beleolvasnának egymás levelezésébe a - másik tudtán kívül - ha megtehetnék)."

Nagyot tévedtél, cicamica, vannak normális emberek is, és olyan párkapcsolatok is, ahol nincs szükség ilyen gyalázatos megoldásokra. Remélem olvassa a hőn szeretett párod ezt a kérdést, és kidob a fenébe, ahogy meg is érdemled.

2013. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Overly attached girlfriend.
2013. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
63%
Nem szégyelled magad? De most úgy komolyan? Egyébként büncselekmény amit teszel.Már büntetik.
2013. okt. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Te nem vagy normális. Ha nem bízol benne, szakíts, ha még menthető, beszélj vele őszintén.


Most is, párkapcsolatokban, és az életben általában a sunyi, kerülő út sokkal-sokkal drágább, mint az egyenes.

2013. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
1 Nálad a pont. Az ilyen ember totálisan megérdemli.
2013. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
Mellesleg ezek szerint veled is gondok vannak, szóval összeilletek :D
2013. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

Attól még hogy itt van a legtöbb válaszoló, az nem hatalmaz fel téged arra hogy ide írd a kérdést. Ez nem ebbe a kategóriába tartozik.


A kérdésre: Miért kutakodsz a utána, ahelyett hoyg megkérdeznéd ,hoyg csinál-e valamit a hátad mögött? Ha nem titkol semmit, akkor veled együtt belép a fészbúkjába, vagy ahol kémkedni akartál volna utána.

2013. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

"Megvan rá az okom, hogy bizonytalan legyek a barátommal kapcsolatban"


Akkor minek vagy vele?

Tudod mit ér egy kapcsolat bizalom nélkül?

Semmit!

Innentől fogva nincs miről beszélni.

Ha nem bízol benne, akkor hagyd ott.

Mindkettőtöknek jobb lesz.

Ugyanis ez a bizalmatlanság úgy megmérgezi a kapcsolatotokat, mint a huzat!

2013. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Reméljük a srác lebuktat téged. Az ilyen kapcsolat nem kapcsolat és sosem volt az.
2013. okt. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!