Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem W. o. w játékot,...

Letöltöttem W. o. w játékot, és kéri a felhasználó nevet és a jelszót. Nem fogadja el, most mit tegyek? Alul részletesebben. Olvassátok el

Figyelt kérdés

Én már regisztráltam egy battle.net-en, de azt a játék nem fogadja el. Én próbálok a Wow oldalán regisztrálni, de nem megy. Már nagyon szeretnék játszani a Wowwal. :((

Segítsetek léccives


2009. nov. 9. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ész nélkül nehéz lesz jáCCani, de egy kérdés:

eredeti a játék, van hozzá az a izé kártya (nem jut eszembe a neve, amivel elő kell fizetni a wow-ra), vagy tört szerveren próbálkozol?

Lehet a realmlist-et nem állítottad át.

Sok minden lehet, az a baj, hogy alul sem írtad le részletesen.

2009. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

T. első válaszoló! a "Letöltöttem" szó szerintem egyértelmű :))


Nos, az a gond, ha letöltötted, az úgymond "eredeti" vagyis a blizzard által üzemeltetett szervereken nem fogsz tudni játszani, azon ugyanis elvárják, hogy eredeti legyen a játékod. Valamint ehhez a játékhoz ezeknél az "eredeti" szervereknél GameCardot kell venned, ami asszem két hónapot ad kb 8000 forintért. ha ez lejárt ujat kell venned (gamecardot), addig nem fog működni az accountod. Ha eredetid van és pénzed is van rá, amikor belépsz játékba, baloldalt lesz asszem az account manager nevü gomb, azon kell beirni a kódod vagy valami ilyesmi, nem tom pontosan, mert én törtes vagyok (:

ha törtes vagy mármint azon akarsz játszani, mert pl csóri vagy vagy nem engedik stbstb, akkor elmész a kívánt szerver oldalára (www.tauri.hu /www.wownofear.eu -csak hogy valamit mondjak) ott accountot csinálsz, majd megkeresed a realmlist -nevű kiírást oldalon (ami általában ehhez hasonlóan néz ki:

set realmlist 87.229.24.230:3724

set patchlist 87.229.24.230:3724

set realmlistbn ""

set portal eu ) fogod, kimásolod az oldalról, a játék mappájában megkeresed a realmlist. (asszem txt) fájlt, F4-es gombbal megnyitod, az ott találhatót átirod a másoltra, és elmented. ettől kezdve tudsz belépni a játékba, accepteled amit patchelésekkor kér szabályzat meg ilyenek, és hajrá :)

2009. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja tényleg, letöltötte :D

Meg a gamecard nem jutott eszembe.


Amúgy a két leghíresebb szerver:

tauri

budapest


Bp szerveren könnyű fejlődni, 100-as szorzó van, tauri-n 1 körül.

2009. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi 2. válaszoló, kedves vagy. Megpróbákozom.

XDD

És neked ez be is vált?

Egyébként kösz, hogy időt szakítottál rám:))

2009. nov. 12. 21:21
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem egy kicsit bonyolult ez a Wow. Nem tudnál segíteni??

Elmagyarázni? Meg hogy mit kell csinálni, mert csak megyek és megyek, de nem értek semmit

2009. nov. 13. 13:55
 6/6 anonim válasza:

Persze

gmhybrid@gmail.com -emailcimen elérsz :))


egyébként tisztelt 3. válaszadó:

Tauri - hackertanya

Bp - laggmegye :)

én Nofearon tolom - az bugtanya xD de azért ha érdekel keress rá (WNT NoFear) :))

2009. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!