Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az intel tényleg jobb mint az...

Az intel tényleg jobb mint az Amd?

Figyelt kérdés
Azt olvastam és hallottam is hogy az Amd jobban melegszik mint az Intel. Ez tényleg igaz ?

2013. okt. 6. 15:08
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Örökös kinek a pap kinek pappné, amit majdnem minden nap megkérdeznek itt a gyik.hu -n.

Megbízhatósági szempontból nincs köztük különbség. A melegedés, meg inkább csak a drágább FX -ekre igaz, mert alultervezett hűtőt mellékelnek hozzá gyárilag.

Ami tényleg igaz, hogy a felső kategóriában az Intelnek nem ellenfele az AMD. Semmit nem tud felsorakoztatni az AMD ami megverné az i7 -et.

Nagyon sok esetben viszont az AMD-nek van előnye ár/érték arány szempontjából. Lásd APU -k piaca vagy belépő szintű "Gamer" masinák.

2013. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te jó ég.Még mindig itt tartunk
2013. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem most amd processzor van benne és ez valóban nagyon melegszik.Igaz nem valami nagy teljesítményt nyújt (2 x 1.65Ghz).Most akarom lecserélni a laptopot és ezért kérdeztem meg mert sokan azt mondják meg itt is láttam pár kérdésbe hogy inkább intel mind amd.
2013. okt. 6. 15:28
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
Egy szóval se mondtad az elején, hogy mobil processzorokról beszélsz. A mobil AMD procik valóban jobban melegednek.
2013. okt. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsi azt igen lehagytam.És köszönöm a válaszod:)!
2013. okt. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!