Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Driver/Videókártya probléma...

Driver/Videókártya probléma ill. számítógép karbantartása, hogyan?! .

Figyelt kérdés
Több problémám is van. Szóval újra telepítettem a gépemet eddig egy éven keresztül Windows7et használtam most leformáztam a winchestert és rátelepítettem egy Windows XP-t.. Feltelepítettem a gépemre a drivereket és a programokat. Azt tapasztaltam,hogy ha felmegyek egy játékra és belépek egy szerverre legyen az (MW3,BF2,CSS,CS1.6) elkezd az egér szaggatni/laggolni frissítettem a videókártya drivert,de megmaradt és kifújattam a gépházat is már.. Néha ugrál is az fpsem fix 60ról 20-ra régebben ez nem történt meg.. Mitől lehet ez és mivel tarthatnám karban ?

2013. okt. 6. 09:16
 1/4 anonim válasza:
Ehhez kéne a pontos konfigurációd. Lehet alaplapi hiba is, de a háttérben futó programok is ledarálhatják az FPS-ed.
2013. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Product Type: GeForce

Product Series: GeForce700 series

Product: GeForce GTX TITAN

Operating System: Windows XP

RAM: 1 giga

Vidikártya:128 mb


Csak a videókártya programja fut ill. a vírusírtó(Panda Cloud)

2013. okt. 6. 19:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Átfutottam minden drivert és a RAID vezérlőnél egy felkiáltó jelet találtam. Nem lehetséges,hogy itt van a probléma ?
2013. okt. 7. 16:45
 4/4 anonim válasza:
első vagyok. bocsi, hogy ilyen későn, csak országon kívül voltam internetkapcsolat nélkül. Namost a geforce gtx titan-nak eleve kell 6 giga RAM hogy egyáltalán működjön és egy komolyabb proci se árt.. és nem 128 MB-os a titan hanem 6 giga memóriája van. ezesetben ha egy normális konfigurációt nem írsz nem tudok segíteni
2013. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!