Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tablet-ek amivel jol lehet...

Tablet-ek amivel jol lehet rajzolni?

Figyelt kérdés
Tudom h a samsung meg apple-ok jok elegge de en alacsomnyabb kategoriakba(max 200 euro) keresek egy tabletet amivel eleg jol el tudok rajzolgatni.Valaki tud ajanlani valamit?

2013. okt. 3. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rajzolni szeretnél én csak digitális rajztáblát tudok ajánlani...
2013. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy a samu meg az apple úgy általában jó vagy rajzolásra jó? Csak mert ha az utóbbi, abban én kételkednék!

Az első hozzászóló véleményét osztom.

2013. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Onmagaban a tabletek nem erdekelnek,rajzolni akarok csak.Rajztablam van csak remeltem van ra mod h a hazon kivul is tudjak digitalisan rajzolni,de ahogy latom nem...koszonom a valaszokat,ha valaki megis tudna valamit ajanlani varom.
2013. okt. 6. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Van a kínaiknak, kimondottan jegyzetelésre szánt tablete, ami tudtommal ugyanúgy android rendszert használ, ez lehetséges, hogy jó lenne neked erre a célra, de sajnos csak egyszer botlottam bele, így fogalmam sincs, mi a márkája, típusa.
2013. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!