Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 9,7"-os tablet tokba 9"-t lehet?

9,7"-os tablet tokba 9"-t lehet?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de nem tudom, állítható-e vagy fix a "rekesze" a tokban. És nem "beledugós" tokról beszélek (abba nyilván belefér :D), hanem nyitható, billentyűzetes bőrtokra.

2013. okt. 3. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen buta kérdés.


Ez kb. olyan kérdés, mint ha azt kérdezném:

Ha belemegyek az XL-es ruhába, akkor belemegyek az XXL-be is? Nyilván, csak lötyögni fog.

2013. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem, hogy rögzített vagy állítható a tartó része...
2013. okt. 3. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam még olyannal, ami állítható, de van 9"-oshoz is tok csak nem a magyar boltokban.

[link]

Nincs nagy választék külföldön sem ez tény, Bluetooth-ossal pl. még nem találkoztam ebben a méretben, de nem kizárt, hogy van, kutakodj. 15 dollár még cégtől rendelve is vámmentes, így amiatt nem kell aggódnod, a posta pedig ingyenes, jellemzően a 2. hét végén, 3. hét elején ér az országba a csomag.

2013. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!