Mire jó a tablet?

Figyelt kérdés
Pontosabban: miért, illetve kinek érdemes tabletet venni? Mivel több, mint egy okos telefon, mivel kevesebb, mint egy laptop?

2013. szept. 24. 19:59
 1/6 anonim válasza:

A telónál azért jobb mert nagyobb pl. Viszont a hátránya hogy nem tudsz vele telefonálni. A laptobnál azért kevesebb vagy rosszabb mert ezen nem tudsz úgy gépelni szavakat hogy rendes billentyűzet+nem olyan használni érted hogy mondom.Akkor érdemes ha van rá pénzed. Hát...

A hátrányokat neézven nem nagyon érdems. Inkább vegyél egy s4-et az már lemegy tabletnek ;)

2013. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 soccerway ***** válasza:
nagyobb a képe mint egy telefonnak, kisebb a képe mint egy notebooknak, és gyengébb, viszont hordozható
2013. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

+ könnyebben hordozhatod mint egy laptopot és nem merül le olyan gyorsan. Szerintem jobb mint egy laptop. Laptopon úgy se játszani kell. Amire pedig kell egy laptop, azt tud egy tab is. + a legtöbb tabba lehet dugni billentyűzetet Micro USB-s átalakítóval + egeret is. még az én olcsó kis Myaudiomba is.


UI: Senki ne vegyen myaudio tabletet. Meg fogja bánni

2013. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.:)

Jelenleg van egy nagyon szuper új laptopom, de úgy érzem, nem használom ki rendesen. Néha játszok rajta Assassin's Creedet, esetleg pár MMO-t, de már ez is ritkább... inkább facebook néha, neten böngészés, ahhoz meg bőven sok a laptop. Ezért gondolkodom egy tableten...

A telefonom viszont valami iszonyat régi, még ébresztőt sem lehet rajta állítani, kamera nincs, 1 gyári játék van rajta, és kész, fel se lehet tenni többet.

Úgy tudom, vannak már tabletek, amiről lehet telefonálni. De lehet, hogy tényleg S4-et veszek, ahogy egyik válaszoló írta.Ti mit vennétek?

2013. szept. 24. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően KÉT változata van a tableteknek: csak wifi, illetve 3G modem + wifi. A 3G modemesek SIM kártyával is működnek és telefonálni is lehet ezekkel. A 3G-s tableteket a mobil szolgáltatóknál lehet beszerezni, 2 éves szerződéssel is adják.
2013. szept. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Galaxy Tab2 3G-sem van. Ez már mindent tud, még Polaris Office is van rajta, megnyitja a .pdf, Word, Excel fájlokat, két kamerája is van.
2013. szept. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!