Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlás előtt állok...

Laptop vásárlás előtt állok max 130 ezerért szeretnék venni egy gamer laptopot. Szerintetek ez jó? Van olyan játék amit ez nem visz full vagy esetleg high grafon? Sajnos nem ismerem a mostani videókártyákat hogy mi mit bír.

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 30. 19:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha nem jó a laptop linkeljetek a digiprime oldaláról olyat ami ár ba is jó és jobb mint amit én linkeltem. Köszönöm előre is.
2013. szept. 30. 19:42
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak szeretnél. Gamer laptop 300tól fölfelé van, pláne ha fullozni akarsz.
2013. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Komplikato ***** válasza:
100%

Gamer laptop olyan 200, de inkább 240.000 körül kezdődik. Azok SEM tudnak full grafikát, arra való a csúcskategóriás gép ...


A kérdezett gép videó vezérlője meg a jelen generáció legalja, szerintem még a 730-as vezérlővel sem nagyon menne medium beállítás fölött semmi olyan játék ami mostanában készült.

2013. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ajjha akkor jól el vagyok tévedve :D


A jelenlegi gépembe egy geforce 7600 gt 256mb -os videókártyám van . Nálam itt meg állt a tudomány.

2013. szept. 30. 19:46
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor linkeljetek már olyat ami 130-140 ezernél nem több és azért viszi is a játékokat.
2013. szept. 30. 19:47
 6/9 anonim ***** válasza:

"max 130 ezerért szeretnék venni egy gamer laptopot" xĐ

"olyat ami 130-140 ezernél nem több és azért viszi is a játékokat"

Amit nyitó kérdésedben linkeltél tökéletes, jobbat nem igen fogsz találni ennyiért...

2013. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem fogok felesleges vitákba menni tisztelt H.Tibor 87!

Leírtam az fent említettek között, hogy nem értek ezekhez az elektronikai dolgokhoz.


Kérlek válaszolj kicsit normálisabban, vagy ne írj a kérdésemhez.


Köszönöm a válaszodat ami valamilyen szinten hasznos is volt.

"Amit nyitó kérdésedben linkeltél tökéletes, jobbat nem igen fogsz találni ennyiért..."


Tehát akkor ez a laptop amit linkeltem nem is vinné el mondjuk médium grafon a Gta V-öt?

2013. szept. 30. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
GTA V -őt mot még 600 ezrese csúcs Gamer PC -se.
2013. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nem mindegyiket de pár játékot vinne
2013. okt. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!