Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék érdeklődni, hogy...

Szeretnék érdeklődni, hogy ebbe az alaplapba belemennek a lent lévő cuccok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új gépet összeállítani.

A ASUS M5A78L-M LX3 Alaplapot gondoltam, hogy megveszem. Szeretném még hozzá a AMD Athlon II X2 270 3.4GHz AM3 Processzort megvenni, illetve a MSI N210 LP 1GB 64bit DDR3 PCI-E N210-MD1GD3H/LP Videokártyát.

2 GB vagy 4 GB 1333MHz memóriát gondoltam belevenni.

Szeretnék még a táp iránt is érdeklődni, hogy hány W-osat kell belevenni, hogy ne legyen kicsi?


Előre is köszönöm a segítséget!


További szép napot!



2013. aug. 7. 13:47
 1/3 Osynho ***** válasza:
Mire kell a gép? Egy FM2-es APU sokkal jobb választás, mint ez a konfig.
2013. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Játékra szeretném használni, de nem olyan Battlefield 3 fajtákra, hanem ilyen GTA 4, meg ilyenekre.


És tudnál nekem írni akkor jobb alkatrészeket, csak az a lényeg, hogy olcsó legyen, ne olyan 200.000 Forintos alaplap, meg AMD processzoros legyen. :D


Amúgy jó az a gép, amit leírtam?

2013. aug. 7. 14:44
 3/3 kockafeJX válasza:
gyerek az amd proci a legjobb 6 magos amd proci csak 40ezerft és egy 6magos intel i7 proci 180ezer ft
2013. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!