Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ti Ismeritek a Mike Games-et?...

Ti Ismeritek a Mike Games-et? Ha igen. Akkor mondjátok meg a véleményeteket róla?!

2013. szept. 29. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egy hétig a sivatagban kinn hagyott teveürüléknél is szárazabb poénjai vannak. Komolyan nem tudom hogy lehet ezen nevetni.
2013. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Szar.

Mint az összes magyar videós, otherworld magazint kivéve.

2013. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért erre aztmondom: Hollywood hírügynökség.
2013. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Mert a hollywoodnewsagency az pont gameplayeket csinál, látom érted a témát.

Menjél filmes topikba isteníteni.

2013. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mint az összes magyar videós, otherworld magazint kivéve."

Mert te objektív ezt meg is tudod állapítani mindről és tudod is melyik a jó. Hát ugye az ízlés már nem szubjektív.(plusz az otherworldöt nem venném egy kalap alá a sima mezei videósokkal) Az otherworld is tud alkotni, a Dragon Age Origins videót már kb sehol se találni, de nem csodálom, azt én se mutogatnám(hát na aki nem ért a CRPG-khez... bár akkor az NWN/BG-t ne istenítené az elején). Szerencsére a Dragon Age 2 videójának elején be van vágva egy rész, sajnos. Másik szerencse, a Dark Souls teszt még mindig elérhető, másik jó nagy melléfogás.


A kérdésre válaszolva. Láttam a muksótól kb 1 videót, de sikerült majdnem bealudni, bár engem alapból nem köt le. Amikor ez divat lett még találtam egy két jót, de manapság...

2013. szept. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Mint az összes magyar videós,"


Azt hiszem te tetted nyilvánvalóvá, hogy videósokról van szó, és nem olyanokról akik csak gameplay-el foglalkoznak(mert ennyi erővel az OW sem játszik, nekik is vannak filmes videóik)

2013. szept. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mint az összes magyar videós, otherworld magazint kivéve."

Ez a év vicce!

Az otherworld egy szánalmas beképzelt banda:)

ők kritikusnak nevezik magúkat de nem hogy érzés nincs bennük de azt sem tudják mit csinálnak!

Olyan embert állitanak rá egy játékra hogy tesztelje aztán mondjon róla egy kritikát akinek halvány lila gőze nincs a játékhoz!

Nem egyszer láttam hogy szó szerint azt sem tudta hogy ez most eszik vagy iszák;)

És utána még a játékod szidta hogy milyen nehéz meg szar!

Közbe csak nem értet hozzá

2014. febr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Szerintem ő a legjobb videós már van egy zene oldala is és őt is miklós nem hívják mint engem de őt csúfolták mindent csináltak vele de nem adta fel vagy vissza adta vagy meg tőle tudtam meg hogy létezik ilyen youtube- ozás és én is az lettem nagyon szeretem őt (nem vagyok bu+i) :')
2014. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Komolyan, nehéz lenne előbb írni megtanulni és csak utána kommentelni valahova is?
2014. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!