Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ismeritek ezeket az oldalakat?...

Ismeritek ezeket az oldalakat? Megbízható?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy új PC-re beruházni, elvileg úgy raktam volna össze, de találtam két oldalt, ahol relatíve korrekt áron (teljesítmény/ár) vannak komplett számítógépek. Gamer PC-t szeretnék, egy középkategóriásat, tehát nincs szükségem egy atomerőműre, de azért 2-3 évig fussanak rajta a játékok. Az említett oldalak:


pcoutlet.hu

pc-outlet.hu


Mi a véleményetek?


2012. nov. 5. 21:41
 1/1 anonim válasza:
Nem éri meg előre összerakott gépet venni, először is sokkal olcsóbban kijössz ha összeválogatod az alkatrészeket, másodszor néha teljesen logikátlanul raknak össze gépeket. Én úgy vettem az enyémet, hogy felmentem egy fórumra, pl. prohardver, ott van egy olyan topic, ahol ha leírod h mennyi pénzed van és mire kell, segítenek összerakni egy gépet, megmondják többen is, hogy miből milyet vegyél, stb. és aztán meg 'ipon.hu', 'pcx.hu' vagy egyéb megbízható boltokon keresztül megveszed egyenként a darabokat, ha kéred összeszerelik amúgy.
2012. nov. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!