Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bill Gates és Steve Jobs jóba...

Bill Gates és Steve Jobs jóba voltak egymással?

Figyelt kérdés
Nem volt köztük rivalizálás?

2013. szept. 29. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Egymás kedvencei voltak, folyt a Whisky meg minden.
2013. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem nem annyira, most néztem egy dokumentumfilmet Steve Jobs életéről, Bill Gates egy időbe dolgozott jobsnak az applenél, szánt szándékkal beépült és az apple mac, oprendszeréről másolta az ms-dos-t és azt az ötletet ,hogy ikonok legyenek az asztalon ne parancssorokat kelljen beírogatni mindenre. Csak mivel Gates ezt minden számítógépnek eladta ,addig Jobs az Apple gépekhez kötötte ezt és ezért Bill Gates kereste magát szarrá míg Steve Jobs kevésbé.

Ezt csak nagy vonalakban írtam le , és lehet ,hogy a szakmai dolgokban nem mindent írtam pontosan , de valahogy így, és keress rá a dokumentumfilmre, vagy kettejük közös ügyeire.

2013. okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!