Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy régebbi PC-m aminek...

Van egy régebbi PC-m aminek nem tudom a jelszavát. Hogy szerezhetném meg róla az adatokat?

Figyelt kérdés
Sokáig nem használtam, így elfelejtettem a jelszót. Próbáltam mindenféle kombinációt kipróbálni de semmi. Esetleg valami módszer, amivel fel lehetne törni? Vagy ha elvinném egy számítógépes szaküzletbe, le tudják menteni? És ha igen, mennyiért? (bocsi a sok hülye kérdésért, de sajnos még ismerősöm sincs aki tudna segíteni.)
2013. szept. 28. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg Rendszergazda felhasználóval belépni, ehhez legtöbben nem társítanak jelszót telepítés közben.

Belépéskor: CTRL+ALT+DEL és felhasználónak: Rendszergazda

Ha ezzel sikerül belépni, utána módosíthatod a jelszavad.

Egyéb lehetőség is van de az már külön Live OS + program...

2013. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont, hogy a rendszergazdába nem tudok belépni. De azért köszönöm a segítséged :)
2013. szept. 28. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Linux-ot letöltöd, CD-re kíírod, bebootolsz róla, lemented, amit kell, és probléma megoldva :)


Linux letöltésében meg kismillió oldal kínál segítséget. Ez a legegyszerűbb megoldás.

2013. szept. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Turismo ***** válasza:
Így van Live CD a legegyszerűbb, vagy berakod egy másik gépbe a vinyót és lementesz mindent róla, ami kell! :)
2013. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!