Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meg lehet hackelni a saját...

Meg lehet hackelni a saját routeremet valahogyan? Nem tudom a jelszavát.

Figyelt kérdés

Az exem úgy tolt ki velem, hogy mielőtt elment megváltoztatta a router felhasználónevét és jelszavát. Nekem ez fel sem tűnt, hozzá kell tegyem a legkisebb mértékben sem értek az ilyesmikhez ő meg programozó volt.

Most az új párom próbálta átállítani, mert új net lesz kötve, amihez újra kéne konfigurálni azt a vacakot, de nem férünk hozzá. Az exemtől meg hiába kérném a jelszót, felhasználónevet...

Mit lehet tenni, hoy hozzáférjek a saját routeremhez? Lehet valahogyan resetelni teljesen?

Köszönöm


2013. júl. 1. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hátulján van a reset gomb. Azt kell hosszan nyomni.
2013. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Persze van rajtuk reset gomb (általában kis furat ahova tű vagy fogpiszkáló befér). A kézkönyvbe írják mennyi ideig kell tartani a gombot. Utána a gyári jelszó lesz érvényes.
2013. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Azt hittem valami program kell hozzá és a reset gomb csak a beállításokat törli, de a belépési jelszót, nevet nem.

Azt még megkérdezhetem, hogy mi a gyári jelszó? Minden routeren más vagy ugyanaz?

2013. júl. 1. 09:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában név és jelszó admin. Tipustól függ.
2013. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!