Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi alapján kapok pontokat...

Mi alapján kapok pontokat (ladder points) a TM Nations Forever játékban?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a helyezésem és a többiek pontjai (ladder points) alapján, de tudtommal csak úgy, ha olyasvalaki végez mögöttem, aki a ranglistában előttem van.


Pl.:

Ha én az 1 753 842. helyen állok, és megverek három játékost, akik a 2 493 715., a 3 741 369. és a 4 852 456. helyen állnak, akkor ők mögöttem vannak, és ezért nem jár pont. Vagy igen?


Ha én ugyanúgy az 1 753 842. vagyok, és ugyanúgy megverek három játékost, de ők a 874 123., a 789 632. és a 412 896. helyen állnak, akkor azért már kapok pontot.


Jól gondolom?


Meg hogyha bajnokságban vagyok, és bekerülök a döntősök közé, és a 11. helyen végzek, de mégis döntős vagyok, és hiába végeznek möggöttem harmincan, a többi döntős közül csak egyet verek meg, az pedig a ranglistán mögöttem van, akkor azért néha jár pont, néha meg nem jár pont.


Szóval egyáltalán nem vágom, hogy miért mennyi pont jár, és azt sem igazán értem, hogy miért jár pont, és miért nem jár pont.


Nagyon jó lenne, ha valaki elmagyarázná, esetleg megmondaná, hogy ennek hol tudok utánanézni, hogy ezek után úgy játsszak, hogy az adott helyzetben midig a lehető legtöbb pontot tudjam megszerezni.



#trackmania nations #ladder point #ladder points #tm nations forever
2013. szept. 28. 19:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!