Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows 7-emen miért ilyen...

A windows 7-emen miért ilyen színű a tálca? Eddig olyan volt, amilyen az asztal, csak beállítottam véletlen valamit bisztos.

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 27. 14:05
 1/3 CaptainTurbomuffin válasza:
Gratulálok, de tényleg. Ne sértődj meg, de ilyen nagy bar0mságot még nem láttam. Nincs Win7em, de ugy tudom hogy jobbklikkelsz ( bal ha balkezes vagy ) a tálcára, és be tudod állítani, vagy az asztalra, és ott beállítások vagy szeményre szabás magyarul. ( csak angol win7et láttam még )
2013. szept. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért olyan színű, mert le lett tiltva, vagy valami más tényező miatt kikapcsolt az Aero téma.

Jobb klikk az asztalon, személyre szabás, és a témák közül válasz ki egy Aero-t !

2013. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HavanHUN ***** válasza:

Sajnos nem tudom megnézni a képet, de valószínüleg ha szürkéskék, és nem átlátszó akkor valószínűleg vagy átállítottad,vagy egy program miatt átváltott "Basic"-ba.

Egyszerűen jobb klikk az asztalra, Tulajdonságok vagy testre/személyre szabás és válassz ki egy "Aero"-t.

2014. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!