Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Véletlen töröltem a pendrive...

DaniJee kérdése:

Véletlen töröltem a pendrive particióját, valami megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés

A gépem újra rakásákor be volt dugva a pendrive és véletlen letöröltem a pendrive particióját is és most nem müködik.

Valami megoldás van ilyenkor?pendrive típusa: Kingston Datatravel G2 (4gb)



2013. szept. 23. 14:20
 1/2 Mr. V. ***** válasza:

A Kigston csak firmware frissítéseked ad ki a cuccaihoz, azt se hivatalosan... így a típus nem függ össze a menthetőséggel.

Van néhány visszaállító program, kb. 5-öt próbáltam egy sérült pen visszaállításához, de egyik se volt használható, így nem is ajánlom.

Ha esetleg partició-visszaállító programot keresel, rengeteget találhatsz, pendrive visszaállítóból kevés az, amelyik nem csak a törölt fájlokkal dolgozik, hanem particiókkal is.

Pendrive recovery-re keress rá!

Icare kiadónak vannak szoftverei, "removabledriverecovery", "power data recovery 6 free" és "WindowsDataRecovery".

Vigyázz a letöltésekkel! Ahol külön letöltő program kell a szoftver letöltéséhez, az VÍRUS!!! Ha már elindítottad, azonnal szakíts netet és indíts víruskeresést!

2013. szept. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Turismo ***** válasza:
Dugdb be a gépbe. Számítóg vagy sajátgép ikon jobb gomb -> kezelés -> lemezkezelés -> helyi tároló -> és ott látni fogod a pendrive-t :) ott meg már azt fogsz tudni vele csinálni, amit akarsz
2013. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!