Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azt jelzi a laptopom hogy...

Azt jelzi a laptopom hogy lassan megtelik a C meghajtó, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Dell laptop. Milyen bővítési lehetőségek vannak?

2013. szept. 22. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez particionálás kérdése. Ha a merevlemez többfelé van osztva, akkor nincs nagy baj, ha a másik partíción (fizikailag a C-vel azonos merevlemezen) van hely. Vannak olyan particionáló programok, amik csökkentik az egyik partíció méretét és a másikat meg növelik.
2013. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először a lomtárat ürítsd ki
2013. szept. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sorry, de az első válasz nekem 'kínai' :( Ennyire nem értek hozzá...
2013. szept. 22. 20:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha kínai, akkor leírhatnád, hogy mégis hogy gondoltad megoldani a dolgot? Vagy valami olyasmi választ vártál, hogy a Ctrl+G billentyű parancs lenyomásával +5gigabájt helyet kapsz?


Akkor töröld le, ami nem kell hátha nyersz vele egy kis helyet (vezérlőpult >> Programok telepítése törlése), csökkentheted a lapozófájl méretét (tudom ez is kínai - de a google tud kínaiul is, érdemes használni). Töltsd le a CCleaner nevű programot (ha van még annyi a hely a gépeden) és futtass vele egy tisztítást. Nézd meg a böngésződ letöltési helyét, hátha ott is van 6 tonna felesleges fájl. Ezek néhány gigabájt szabad helyet jelenthetnek, lehet újra használni majd a gépet, de tapasztalatom szerint ezek csak a probléma elodázását jelentik és nem a megoldását.

2013. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Előző. Azért kis iróniát éreztem a válaszodban, ami picit érzékenyen érintett, mert nem hiszem, hogy egy huszas éveiben járó humán beállítottságú lánynak ezt mindenféleképpen tudnia kellene.
2013. szept. 22. 21:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Teljesen jól látod, volt benne irónia és éppen arra akartam vele utalni, hogy egyáltalán nem kell, hogy értsél hozzá, de akkor ne is akard megoldani. Kérj meg valakit, hogy menjen el és csinálja meg a géped (akár távoli asztallal, VNC-vel vagy teamviewerrel is meg tudja és akkor oda se kell mennie).

Ez meg egy harmincas éveiben járó tanácsa.

2013. szept. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát..
2022. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!