Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék venni....

Laptopot szeretnék venni. Milyen videókari az az Intel HD Graphics 3000? MIlyen játékokat bír?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 00:02
 1/6 soccerway ***** válasza:

[link]


gyenge, játszani nem nagyon kell vele.

2013. szept. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Turismo ***** válasza:
Hát figyelj HD filmet letudsz vele játszani, de játékokat nem annyira viszi... Az ilyen régebbi játékokat közepes grafon szépen, de egy újat sehogy.. :/ Szóval az csak ilyen alapdolgokra jó
2013. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én amiket hallottam róla, hááát.. Nagyon meríti az aksit, túlmelegíti a lapot, gyenge, minőségtelen. Viszont a 4000es szériát már nagyon igérgetik, hogy aksi barát lesz, és játékhoz tökéletes, ára pedig megfizethető. Hát kíváncsi leszek!
2013. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 soccerway ***** válasza:

"Én amiket hallottam róla, hááát.. Nagyon meríti az aksit, túlmelegíti a lapot, gyenge, minőségtelen. Viszont a 4000es szériát már nagyon igérgetik, hogy aksi barát lesz, és játékhoz tökéletes, ára pedig megfizethető. Hát kíváncsi leszek!"


Merití? Túlmelegti? Igérgetik a 4000-est, ami már rég megvan? Megfizethető? tehát lehet kapni ilyen vga kártyát? gratulálok.

2013. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen ami már megvan??? Azt írtam te analfabéta, hogy hamarosan ki fog jönni, (mesélték computerboltba dolgozó haverjaim). És igen, meríti az aksit a 3000es széria, és lehúzza a gép teljesítményét. Ha nem hiszed járj utána! És ÉN gratulálok neked, hogy te csak azért jársz erre a honlapra hogy a kritikáidat leírhasd, de inkább nézzél tükörbe és fogalmazd meg a rengeteg kritikádat magadnak!
2013. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 soccerway ***** válasza:

Nézz rá a címre.


Ha ezzel megvagy katt a linkre, és kukk a dátumra, okoska.


[link]

2013. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!