Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem játssza le a gépem...

Miért nem játssza le a gépem a tv2 videóit?

Figyelt kérdés

Eddig semmi baj nem volt vele, az utóbbi napokban viszont egyetlen tv2-s videót sem hajlandó lejátszani. Nem állítottam át rajta semmit, nem is töröltem és nem is telepítettem programokat, szóval semmiféle változtatás nem történt a gépemen. Esetleg ők változtattak valamit? Akkor miért nem képesek arra, hogy legalább két mondatban informáljanak hogy mi hiányzik a videóik megtekintéséhez, ahogy az rtl is tette?

Érdekes hogy a tabletem lejátssza őket. Mi hiányozhat a gépemről?


2013. szept. 10. 01:47
 1/3 anonim válasza:
VLC Media player
2013. szept. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát igen jól mondja az első a vlc segithet.ha mégsem akkor az én tippem silverlight frissités vagy flsh plyer frissités vagy csak egyszerüen válts böngészőt(google chrome a legjobb)
2013. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A videókhoz Adobe Flash Player kell, nem Silverlight.

A VLC hogyan segíthet ebben az esetben?

2013. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!