Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem játssza le az...

Miért nem játssza le az összes számot a kiírt CD-n a zenelejátszóm?

Figyelt kérdés
9 MP3 formátumú szám, mind egy helyről való. Meghallgattam őket, mind szól. Aztán kiírtam audio CD-re Neroval, nem volt probléma. De amikor beraktam a zenelejátszóba a 9 számból csak 4 szólt, a többi néma. Visszaraktam a CD-t a gépbe, hogy megnézzem mi lehet a baj, alapból azt írta ki amiikor megkérdezi hogyan nyissa meg, hogy vegyes fájlok. Ez nem lehet, hiszen alapból ugyanaz volt a formátumuk, majd egyszerre kiírtam. Most hanglemezen levő számnak mondja. De gépen meghallgatva is ugyanaz a 4 szól, a többi néma, de a szám hossza helyes. Mi lehet a baj? Máskor már írtam ki CD-re számokat, nem volt probléma. Köszönöm!

#audio CD kiírása
2013. aug. 20. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd ki még egyszer, előfordul, hogy írás közben probléma lép fel. Ha úgy sem jó, akkor konvertáld át a számokat(ha egy txt t átnevezel mp3 ra, akkor a géped mp3 ként fogja látni, de nyilvánvalóan nem fogja tudni lejátszani, mert nem úgy tárolja az adatokat, ahogy az mp3 tenné).
2013. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha nem újraírható a CD, akkor annak kampec? :/
2013. aug. 20. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. Kampeca...
2013. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!