Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudom vissza állítani a...

Hogy tudom vissza állítani a felbontást?

Figyelt kérdés
Összekötöttem a laptopomat HDMI kábellel a TVvel úgy, hogy csak a TVn legyen kép a laptopon ne. Rezegtek kicsit az ablakok ezért úgy, hogy ha lejjebb veszem a felbontást akkor hátha jobb lesz, de baromira nem. csak 1920*1080ban hajlandó megjeleníteni a TV a dolgokat, ha úgy kapcsolom őket össze, hogy kiterjesztett legyen akkor jó mert abba vált de ha csak úgy, hogy a TV akkor vissza vált az 1366*768ra amit nem jelenít meg->kék lesz a kép. meg lehet valahogy csinálni, hogy vissza állítsam az eredeti felbontást? ha átváltok a TVre és a monitor elsötétül akkor nem tudok ugye semmit se csinálni mert nem látok semmit.

2013. szept. 9. 17:24
 1/1 Mr. V. ***** válasza:
Ha a videókártya gyári drivere van fent, akkor van benne kimeneti vezérlő, ami sokkal részletesebben állítható, mint a windows-os. Tehát ha a driver nem microsoft, hanem gyári, keresd meg a megfelelő programot (ATI, NVIDIA, ... control panel) és állítsd azokon. Ott 1 oldalon lehet több kijelző beállításait piszkálni és akár frekvenciát vagy nem támogatott felbontást is beállítani.
2013. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!