Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek, megeri ezt a...

Szerintetek, megeri ezt a monitort megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2009. nov. 3. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg. Kb fél évvel ezelőtt 22" -os Acert vettem ennyiért, jobb paraméterekkel.
2009. nov. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1) Jahm, és az 16:9-es volt.
2009. nov. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Drága szerintem is.

Ennyi pénzért vehetsz nagyobbat is:


[link]

2009. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na de amugy a LG-k jok?
2009. nov. 3. 10:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be az LG(1918S), furák a színei. A régi Samsung CRTnek sokkal szebb színei voltak.
2009. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak LG pártik, akár intel/amd vagy pc/mac pártik is... Ha engem kérdeznek, akkor nem azt mondom, hogy az LG jó, hanem azt, hogy az LG nem rossz :) De ha volna több alternatíva, minden paramétert/opciót figyelembe vennék, természetesen az árat/méretet is, ami a Te példádban és ebben az esetben most alulmarad.
2009. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor ekoruli arban milyent ajanlotok? En abszolut nem ertek ezekhez, csak szeretnek venni es ezert kerek tanacsot.

Koszi

2009. nov. 3. 10:20
 8/11 anonim ***** válasza:

19"-os monitort még árulnak? :D

Viccet félre téve, ez nem egy igazán jó monitor, az LG-nek ezt a fajtáját volt szerencsém kézben fogni, meg megnézni de olyan mintha egy Bucsuban lőtt 2pálcás ajándék lenne. Ha ránézek már nyikorog a doboza :D.

Lapos monitornál mondjuk nekem mindig van egy olyan fura érzésem hogy túlszaturált az egész kép, meg életlne, vagy túl éles. Az előttem író mondja jól. A Samsung CRT monitoroknál nincsen jobb (SyncMaster), vagy a régi Belinea monitorok. Régi szép idők.

Ha jó monitort akarsz venni, talán keresd a Samsung között, hátha ugyanúgy van ez most is mint régen.

2009. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nézz meg egy számtech boltot, válassz ki 5 db 22" monitort, majd szépen Google-ozd végig, hogy mit írnak róla fórumokban. Itt nem tudunk annyira segíteni, mert kevés az esélye, hogy pont egy bizonyos típusú monitora legyen valakinek. Ám ha típusra keresel, akkor könnyen találhatsz fórumokat. Ha tudsz angolul, akkor próbáld ezt:

www.newegg.com

Itt számtalan terméket találhatsz meg, és mindhez vannak vélemények.

Ha nem tudsz, akkor marad a Google.hu fórumkeresés.

2009. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi ilyet is használunk a cégnél, teljesen OK, nagyon szép képe van.

[link]

2009. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!