Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MSconfig automatikus indítás...

MSconfig automatikus indítás lista (? )

Figyelt kérdés

A probléma a következő, mint ahogy ezen a képen is látszik:

[link]

A lista eléggé rövid, ezzel normál esetben nem is lenne bajom, viszont

1, pár napja még négyszer ilyen hosszú volt

2, ugyanúgy indul minden, ahogy eddig

3, hogyha nincsenek a listában, mi dönti el, hogy rendszerindításkor indulnak-e?


Szóval nekem ez eléggé zavaros.

Előre is köszönöm a válaszokat. :)


2013. szept. 7. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az adott program beállítása felülírhatja a listát, tehát hiába kapcsolod ki msconfigba, attól a program beállításánál még be van pipálva az automatikus indítás.
2013. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben ez magyarázat 2 és 3-as pontra, de még mindig nem tudom, hogy miért tűntek el a listából. pl. eddig ott volt a nod32, a skype és habár ezek el is indulnak maguktól, ahogy eddig miért nincsenek a listában?
2013. szept. 7. 10:21
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira jutottam, hogy újra hozzátudom adni őket, az adott programon belül.
2013. szept. 7. 10:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Most viszont volt, amit duplán indított, totál képzavar. Azzal, hogy kikapcsoltam majd vissza, most a skype nem indult kétszer, teljesen zavaros, ilyennel még nem találkoztam.
2013. szept. 7. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!