Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows indításakor melyik...

Windows indításakor melyik programokat lehet kivenni az automatikus indításból?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



#Windows #indítás #autoindítás
2013. aug. 25. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, hogy miket használsz. Én a háromnegyedét biztos kikapcsolnám. De valaki meg szereti, ha mindenféle monitoring alkalmazások, meg segédprogramok állandóan rendelkezésére állnak. én meg úgy vagyok vele, hogyha nekem kell, akkor elindítom, amúgy meg ne fusson feleslegesen a háttérben. Igazából azt könnyebb lenne leírnom, hogy mit hagynék bepipálva.
2013. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
leírnád, kérlek!
2013. aug. 25. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Amit bepipálva hagynék:

NvCpl

nwiz

NvMcTray

egui

dumprep

ctfmon


Aztán az ALCMTR nem tudom kell-e. (Ez a hangkártyádnak valamije, ennek utána kellene nézni. Lehet hogy ez se fontos és ki lehet venni a pipát, ha csak valami segédalkalmazás, amit nem is használsz.) Ki próbálhatod úgy is, hogy kiveszed a pipát újraindítod a gépet és ha van hang és minden rendben akkor jó, ha nincs akkor visszarakod a pipát és újraindítod a gépet.


A hp... kezdetűek valamilyen HP-s eszköznek a segédalkalmazásai. (esetleg laptopról van szó és HP?) Ha nem, akkor valószínűleg nyomtató, vagy scanner vagy ilyesmi lehet. Ennek is utána kellene járni, hogy ezeket elég-e elindítani akkor amikor nyomtatsz, vagy mindig futniuk kell. Ha nem kell mindig futniuk, akkor a hp kezdetűek elől is kiveheted a pipát. Hasonló módon kipróbálhatod, mint a hangkártya esetében. Viszont, ha HP laptopról van szó, akkor meghagynám.

2013. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm.

ez asztali gép, nem laptop, viszont a nyomtatóm hp márkájú

2013. aug. 25. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor szerintem amelyek a C:\Windows\system-en belül vannak azoknál hagyd meg a pipát a többi HP-snél meg vedd ki. Mindenképpen csinálj az újraindítás után egy próba nyomtatás
2013. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

Először is ne innen kezd!!!

Feladatütemezőben lődd ki (töröld) ami nem kell.

Szolgáltatásokban tiltsd, vagy állítsd kézire a szükségtelem szolgáltatásokat!

amik vannak neked annak 80%-a feleslegesen indul a rendszerrel.

itt rendesen leírják mi szükségtelen (win7-re ,de a többi win-re is érvényes)

[link]

2013. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ALCMTR-t is kapcsolhatod.
2013. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!