Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Telefon vásárlás?

Telefon vásárlás?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék venni. De nem nagyon tudom, hogy minek kell megfelelnie annyi pénzért, amennyibe kerül. Mostani telefonom: Samsung Galaxy Ace.

Olyan 60-90ezer között kellene (max-max határ a 100ezer forint)

Mivel nem nagyon értek hozzá, ezért ha feltesztek valami kérdést megpróbálok válaszolni.


2013. szept. 5. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mik az igényeid, mire használnád?
2013. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenre. :-) Samsung Galaxy Express én ezt a telefont néztem ki. De mint mondtam nem értek hozzá...
2013. szept. 5. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt tudom neked javasolni Kérdező, hogyha kinéztél egy telefont, ami tetszik, akkor keress rá a mobilarena.hu oldalon, hátha tesztelték. A srácok nagyon jó kis mobiltelefon teszteket szoktak készíteni. Részletesen átbeszélnek minden dolgát a telefonnak, leírják az előnyeit, hátrányait, készítenek videót, fényképeket a telefonnal és feltöltik, tehát azt is láthatod, milyen minőséget képvisel a kamerája. Illetve szoktak néha olyan kis videókat is készíteni, ahol elég szépen bemutatják magát a telefont működés közben. Nekem sokat szokott segíteni a mobilarena.hu oldalon olvasottak, amikor telefont akarok venni - már pedig olyan sűrűn van, mert évente cserélem - általában be szokott jönni, amit ott írnak.

Itt van például a Samsung Galaxy Express tesztje:

[link]


A cikk több oldalas ne felejts el lapozni!

2013. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!