Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LAPTOP VAGY PC? Melyiket...

Sheldon2 kérdése:

LAPTOP VAGY PC? Melyiket érdemesebb meg venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a mobilitás és nem mobilitás különbséget,de a mai laptopok némelyike jobb a régebbi PC nél és olcsóbb is.

Nekem a konfigurációm Alaplap neve Gigabyte GA-EP31-DS3L v11x2GB CSX DDR2 memória CPU típusa DualCore Intel Pentium E2200, 2200 MHz (11 x 200) HDD; SAMSUNG HD250HJ ATA, optikai meghajtó HL-DT-ST DVDRAM GSA-H44N ATA Opr. Windows 8 Pro Professional. Monitor Fujitsu Simens 19" monitor


Laptop amit szeretnék Lenovo, intelPentium DualCore B960 2,2GHz, DDR3 4GB ram. 500GB merev lemez nVidia Geforce GT635 2GB 3D garafika 15.6" HD kijelző


Vagy vegyek ismét asztali PC???



2013. aug. 27. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan vetted, hogy olcsóbb a notebook? És mi nem tudjuk, hogy neked melyik kell. Ha sokat utazol és vinnéd magaddal a géped, akkor notebook. De ha csak otthon használnád, akkor asztali.
2013. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a PC-k kora lejárt,sikeres ember már csak lapit vesz meg,

-és most jöhet a sok gyp-s pc fan,és kezdhet telitorokból üvölteni rám,de akkor is így van ,a pc-nek végük van,

2013. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anti paladin ***** válasza:
Ha hurcolni kell, noti. Ha nem sztem asztali.
2013. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!