Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha Linux-on szeretném letenni...

Ha Linux-on szeretném letenni a középszintű informatika éretségit, de hozzáértés vagy egyéb okok miatt nem tudnak nekem linuxos gépet biztosítani, akkor megtagadhatják tőlem, hogy linuxon éretségizzek?

Figyelt kérdés
Előrehozott informatika éretségit lehet még tenni igaz?
2013. szept. 4. 22:55
 1/5 anonim válasza:
100%
nem tagadhatják meg.és lehet előrehozott éretségit tenni le!:)
2013. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem a tanart. Azt mondta, hogy maskk iskolaban lesz az eretsegi es nem tudja, hogy van-e linuxuk. Ha csak Windows-uk van akkor csak azon tehetem le.
2013. szept. 11. 15:15
 3/5 anonim válasza:
ja hát ugy nem.bocsi félre értettem a kérdésed!
2013. szept. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kár...

Köszönöm a választ!

2013. szept. 14. 12:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nem úgy van, hogy amit bejelölsz a papíron, azon kötelező érettségizned?


Mert anno, mikor én érettségiztem infóból '08-ban kb. (Win XP-n), jött két srác, akik Win7-et jelöltek és 2007-es Office-t, és nekik fel kellett tenni két gépre ezeket a szoftvereket.

A Linux meg úgyis ingyenes, nem? :)

2013. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!