Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » *. Srt file-t hogyan lehet...

*. Srt file-t hogyan lehet avi file-ba konvertálni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Feliratfájlt nem lehet avi-vá konvertálni, max ráégetni lehet a videóra. olyasmire keress rá, hogy: submux
2009. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi az a submux ?
2009. nov. 1. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát keress rá, nem azt mondta? :D

Egyébként feliratot égeti a filmre. Az első google találatban benne van. Miért olyan nehéz használni a keresőt?

2009. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem muszáj ám írni,ha nem tudtok értelmes választ írni...


A kérdezőnek:


http://www.youtube.com/watch?v=I2pq7GY9bgc


[link]

2009. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2009. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom a segitsegeket, remelem most mar elboldogulok ( mar reg elmultam 40)
2009. nov. 2. 00:46
 8/9 anonim ***** válasza:

40 no problemo...én is...

Még alkalmas program a WinAvi. Ez a leggyorsabb, ami nem megy a minőség rovására, de ez is fizetős. ConvertXtoDVd a legjobb, itt állíthatod legjobban a felirat helyét, de ez is fizetős. DvdFlick ingyenes viszont igen lassú, ha nem konvertálgatsz túl sűrűn azt használd. Viszont ezek mind dvd_video-t fognak csinálni neked.

Ha az avi-ra szeretnéd égetni a feliratot úgy, hogy megmaradjon az avi kiterjesztés, akkor én a VirtualDub-, NanDub-ot használtam már erre a célra...

[link]

2009. nov. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyit még hozzá tennék, hogy azt ugye tudod, ha az avi és srt fájlod egy mappában van és megegyezik a nevük (kisbetű-nagybetű is), akkor elindítva a lejátszódat, megjelenik a felirat...betölti a program. Ugyanez érvényes a divx képes

dvd lejátszókra is. Jó lejátszó program GomPlayer, KmPlayer pl...

2009. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!