Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ubuntu problémák, egér és...

Ubuntu problémák, egér és partició. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Felraktam barátnőmnek az ubuntu 11.10-et a laptopjára, telepítésnél két felé osztottam a vinyót. Csak az egyiket látja szerintem. Bemegyek a go->computer vagy hogy van, és csak a file systemet mutatja. Esetleg máshol kell keresnem?

van 30 Gb, ami bőven kevés, a többit sehol nem találom.


Az egérrel meg az a gond, hogy mindig behülyül. Tehát van mikor nem működik a bal klikk, csak a jobb, van mikor az se. Ha kihúzom, újraindítom, akkor touchpadon a kurzor mindig húzza a kijelölést, mintha beragadt volna egy gomb.

De van amikor egy ideig hibátlanul megy az egér.


xp-n eddig semmi ilyen gond nem volt :/


2013. szept. 1. 15:55
 1/4 soccerway ***** válasza:
kézzel állítottad be a partíciókat, tehát csatoltad a másikat, hogy hogy zajlott ez a telepítés?
2013. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Töröltem a régieket, csináltam a rendszernek kb 30Gb-ot. Aztán a maradékból is levettem egy keveset valami csereparticiónak (vagymiaz, mert reklamált érte)


Amit elsőnek csináltam kiválasztottam a /-t, hogy ugye oda telepítse. A másodiknak meg talán a /user-t vagy valami hasonló. Az utolsó meg az a csere vagy mi volt, nem emlékszem már annyira :| :D

2013. szept. 1. 16:44
 3/4 soccerway ***** válasza:
Akkor nézd meg bele tudsz-e lépni ebbe a /user-be de gondolom nem ha nem látod. Maga a 'fájlrendszer' nevű a /, ez a fő mappa itt a linux, a maradék helyet valahogy így kellett volna megadni telepítésnél: /media/adat. Szerintem másold be ide a /etc/fstab tartalmát.
2013. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hol tudnék belelépni?

Ahol írtam, ott nem mutatja.

Hova másoljam be honnan?


MS-os vagyok, nem ismerem a Linuxot sajnos.

2013. szept. 1. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!