Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a gamer egér lényege?

Akos003 kérdése:

Mi a gamer egér lényege?

Figyelt kérdés

Rengeteget filózok mostanában egy gamer egeren,ugyanis egy szettet próbálok összeállítani (hangszóró,füles,billentyű,egér,pad...)

Mi a lényege a gamer egérnek,mondjuk FPS játékban vagy MMORPG-ben?Van valami makró,de ez micsoda?és miért jó ez?

Előre is köszi!



2013. aug. 30. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért jó, mert drága és világít. Én most vettem egyet a genius gamer szériás egereinek egyikéből, nem veszem észre a különbséget a régi egerem és eközött. Max olyat érdemes venni, ha mmorpg-zni szeretnél, amin sok gomb van. De mondjuk azt sem érdemes, mert arra meg ott van a billentyűzet.
2013. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bár nem hagyományos értelemben vett gamer egerem van, de amiben többet nyújtanak, hogy általában kényelmesebb a fogásuk, pontosabb az optika (kérdés, hogy észreveszed-e), és sok gomb van rajtuk, így fps-nél a gránátdobást, gyors fegyverváltást rá tudod bindelni. BF-nél amúgy is aktívan kell használni 3423749237642376423 billentyűt, kényelmesebb egérről mint billen használni. Emellé a DPI állító is jó fícsör, így az egér érzékenységét tudod az egéren magán állítani, tehát ha pl lefekszel sniperezni, lejjebb veheted és pontosabban tudsz lőni, míg mászkáláshoz meg a gyors nagy forgatás a jó tehát akkor mehet magasan az érzékenység.


kb ennyi.

2013. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem!Köszi!Talán veszek egyet!
2013. aug. 30. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!