Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7-et szeretném telepít...

Windows 7-et szeretném telepíteni! Van egy Windows Vista Home Basic gépem. Telepítsem a Win 7-et? Hogyan kell telepíteni a Win 7-et? Azt tudom, hogyan kell bootolni lemezről, mert telepítettem újra a rendszert.

Figyelt kérdés

A részletek: Acer gép,

Ram 1 Gb

32 bites operációs rendszer

Megjegyzés: A rendszer Windows 7 Complett, egy barátunktól kaptuk, nem tudom ,hogy aktiválva van-e, mert csak egy sima DVD.



2013. aug. 31. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
120 Gb HDD
2013. aug. 31. 16:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanaz a win7 telepítése, mint a vistáé, csak kicsit más színű a dekoráció. Ha az újratelepítés ment, akkor ez is menni fog, mert tök ugyanaz.
2013. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy picit bonyolult. (nálam automatikusan CD-ről bootolt mikor benthagytam a lemezt)

Először is be kell állítani az elsődleges egységnek a CD/DVD Driveot (ez BIOS-tól függően más és más lehet).

Miután elindult a telepítő, adjál neki kakaót... telepítheted.


Miután telepítetted, csináld ezt:

Start --> Számítógép (jobb klik) -->Tulajdonságok --> Lent nézd meg, aktiválva van e a Windows...

Ha nincs, akkor válaszd ezt:

*****


Tudom, meg kell adnod telepítéskor serialt, de ha nincs ilyened, akkor ne írj be semmit... A DAZ Loader majd elintézi :-)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha azt tudom, hogyan kell bootolni.
2013. aug. 31. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!