Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul normálisan a gépem...

Nem indul normálisan a gépem miért? (többi lent)

Figyelt kérdés

úgy néz ki hogy az éjjeli vihar nem tett jót a

gépnek ( lehùzàsok meg àramszünet tùlfeszűltség )mert csak csökkentet módban hajlandó elindulni nem rögtön azzal

indul hanem megkérdezni, ha rendes

indításnál maradok akkor valamikor

teljesen betölti az asztalt és lefagy és

nem reagál semmire van amikor csak

félig tölt be és szintén lefagy mi lehet

a gondja ? (win.7 ultimatem van+ ha minden igaz a tápomban van túlfeszűltsèg védelem, és nem volt bekapcsolva amikor ez történhetett)



2013. aug. 29. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Áramtalanítva is volt, vagy csak nem volt bekapcsolva. Ha csak ki van kapcsolva, attól még áram alatt van a táp, és az alaplap is, tehát a túlfesz ugyan úgy tud bajt okozni.
2013. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
csak ki volt kapcsolva nem volt áramtalanítva de most már megoldottam a gondot csináltam egy rendszer vissza állítást és úgy néz ki rendesen működik és nincsen különösebb baja! Kösz a választ!
2013. aug. 29. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!