Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek nem idegesítő, ha egy...

Nektek nem idegesítő, ha egy adott feladat elvégzéséhez nem értő azt mondja, hogy ez a hozzáértőknek csak pár perc szerinte?

Figyelt kérdés

Ha nem ért hozzá, akkor miért mondja hogy szerinte ez egyszerű feladat és gyorsan meg lehet csinálni?


Engem nagyon idegesít az ilyen.


2013. aug. 28. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sokkot kapok az ilyentől. Amikor kimegyek házhoz, és ott már más valaki elhintette, hogy ez pár perces feladat, és amikor már fél órája megy egy statusbar, akkor kérdőn néznek, hogy miértXD
2013. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dede. Webfejlesztő vagyok és rendszeresen kapok ilyet. De a legnagyobb sokk az volt amikor arra hivatkozva próbálta lejjebb nyomni az ügyfél az árat aláírt szerződés ellenére, hogy "Dehát a weblapkészítés az egyszerű, még a fiam is tanul ilyet az iskolában!"...

Nem törődök vele, megmondom, hogy mennyi idő ha nem tetszik akkor meg csinálja meg ő.

2013. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!