Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az iPhone alap térképe nagyon...

Az iPhone alap térképe nagyon megemeli a mobilnet számlát?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem emeli meg nagyon. Én ugyan nem nagyon használom az Apple térképét hanem a Google mapsot (és neked is ezt ajánlom) és az az elmúlt 2 hétben 11MB adatforgalmat generált. Igaz nem használom navigálni, csak ránéztem néha néha.

Lehet cachelni is térkép részleteket google mapsban. Zoomolj rá a térképrészletre amit el akarsz menteni majd írd be a keresőbe hogy OK MAPS.

2013. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor kis előfizetéssel nem jó sokáig használni...
2013. aug. 27. 07:47
 3/8 anonim válasza:
És miért nem szedsz le egy ingyenes offline térképet? Van már egy rakat jó progi, ráadásul, mind a T, mind a Voda ügyfelek számára van ingyenes Igo és Navigon!
2013. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A T-s IGO-nak mi a neve? És melyik az? Mert ha leresem csak lite verziók vannak ingyen! És én GPS-nek használnám közlekedéshez!
2013. aug. 27. 10:53
 5/8 anonim válasza:
A T-nek navigonja van, a Vodának van Igo-ja, de szerintem jobban jársz a navigonnal, teljesen jól használható
2013. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most néztem a T oldalán hogy a NAVIGON márciusban megszűnt... :(
2013. aug. 27. 11:15
 7/8 anonim válasza:
Waze, egérút! Minimális adatforgalommal mennek és forgalomfigyelve tervezik az útvonalat. Nem tudom, mekkora adatcsomagod van és mennyit kéne használni, nekem eseti használatnál beváltak és az 500megás csomagon nagyon meg sem éreztem!
2013. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Wazet csak ajánlani tudom en is! Nagyon jó program es minimális adatforgalmat generál. Nekem az elmúlt hónapban 10 mega adatot csinált, pedig használom rendesen.
2013. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!