Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebook computer m550v...

Notebook computer m550v laptopomra milyen driverek kellenek XP telepítés után?

Figyelt kérdés
Olyan problémám, hogy most kaptam egy használt laptopot, új RAM van benne és bele lett téve egy wifi. Azt szeretném kérdezni, hogy erre a típusú gépre milyen drivereket töltsek le, hogy jó legyen minden az Xp telepítése után. Ha kell a gépnek más tulajdonsága leírom. Köszi a válaszokat!

2013. aug. 22. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak ezt találtam, mivel ez egy ősrégi gép (csoda, hogy még müxik, főleg, hogy albacomp...):

[link]


Ha most van rajta működő xp, akkor jobban teszed, ha vmi driver backup programmal lemented az összes drivert, és abból állítod vissza őket, mert nem egyszerű dolog már összevadászni hozzá.

Pl. Driver Genius (nem ingyenes)

[link]


A wifi meg vmi külső cucc lehet (talán usbs), és ahhoz lenni kell telepítő cdnek. Ha nincs, akkor meg ki kell deríteni a gyártót/típust.

2013. aug. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy régi, de működik! :)


Hogyan tudom a drivereket lementeni? Hol találom őket? Jó ha pedrivére mentem? Köszi a válaszod! :) A Wifi meg bele van építve!

2013. aug. 22. 10:57
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy régi, de működik!"

Meg vagyok rajta lepődve. Érezd magad szerencsésnek!


"Hogyan tudom a drivereket lementeni? Hol találom őket?"

A válaszomban írtam, hogy erre specku progik vannak, ne te keresgesd őket. Persze, a pendrive-ra is jó menteni, és ha kész a telepítés, akkor meg uazzal a progival -amivel lementetted- visszaállítod őket.


Utólag azt a wifit nem építi bele neked senki (nem forrasztja rá az alaplapra az ic-t). Ahogy elnézem, van rajta pcmcia bővítőkártya hely, és max. még abba tudom elképzelni, hogy bele van dugva oldalról. Azt meg a saját lemezéről, v pedig a gyártó/típus alapján a netről levadászva a drivert, tudod telepíteni.


WinXpSP3-nál ne add alább!

2013. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
húú ez így nekem bonyolult. inkább keresek sztem vmi hozzá értő embert, nem akarom elrontani. amúgy nekem azt monták, h a képernyőbe lett beleépítve a wifi.
2013. aug. 23. 01:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!