Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot keresek az egyetemre,...

Laptopot keresek az egyetemre, de nem tudom milyet vegyek. Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
ezt néztem ki: [link] (jah és sok minden hallottam, azt mondták ne vegyek Toshibát, Acert, se Samsungot, se Asus-t, Dell-t pedig nem akarok)

2013. aug. 19. 18:32
 1/8 A kérdező kommentje:
jah és elfelejtettem: nem akarok játszani rajta, csupán arra kell, hogy netezzek és tudjam felvenni az óráimat.
2013. aug. 19. 18:34
 2/8 anonim ***** válasza:

kiegészítem a sort: HP-t se vegyél. Nekem a másfél év alatt 3x volt már a szervizben, túlmelegedés miatt, illetve a touchpad melletti ezüst színű bevonatom fokozatosan lepattog.


én Dell-t vennék, márcsak a 3 év garancia miatt is. Lenovo nem tudom milyen, majd más ír róla.

2013. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a samsung az egyébként csak olcsóbb kategóriában rossz felsőbb kategóriában kiválló

lásd ativ book

2013. aug. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 doni1201 ***** válasza:

Már több, mint 3 éve van Lenovo a családban és semmi probléma nincs vele (G560 i3) Úgyhogy csak ajánlani tudom, Mondjuk ez jobb vétel (fém borítás, Nvidia VGA), mint amit linkeltél:

[link]

2013. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 doni1201 ***** válasza:
És kb. 2 hete lett véve egy G580, olyasmi, amit linkeltem (a legolcsóbb változat 85ezer, műanyag kivitelű). De még ennél is hibátlan az összeszerelési minőség. És kifejezetten jó a felszereltsége is (USB 3.0, többérintős touchpad stb.)
2013. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
megtaláltam a G580 két változatát, az egyik: [link] és a másik: [link] mindkettő 115.000Ft, de az elsőt választanám, mert arra már van telepítve Windows 8. bár a W8-ról nem sokat hallottam. nektek doni 1201 melyik változata van meg?
2013. aug. 20. 11:09
 7/8 doni1201 ***** válasza:

A G580-unkon DOS volt és Windows 7et telepítettem rá.De a saját laptopomon gyári Windows 8 van. A Windows 8 egyébként teljesen jó, kicsit szokni kell. Most már erre fókuszál a Microsoft a leginkább fejlesztési szempontból. Nemsokára ingyenesen frissíthető lesz minden Win8 az új 8.1-re. Szóval nyugodtan válaszd a Windows8-as változatot.

Így legalább az oprendszer telepítéssel nem kell majd annyit bajlódni, mint a DOS-osnál.

2013. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 doni1201 ***** válasza:

Amúgy még mindig jobban megéri, amit én linkeltem korábban: [link]


A laptopszalon.hu-nál is ingyenes a házhozszállítás, és 2000-rel olcsóbb, mint amit te linkeltél a notebook.hu-n.

2013. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!