Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Feltelepítettem a counter...

Feltelepítettem a counter strike source ot és fel lépek egy szerverre letölti a dolgokat meg minden és mikor eljut a legvégére egy ilyen hez hogy SENDING CLIENT INFO es itt megáll le tudom cancelozni de nem megy tovább mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 00:57
 1/3 soccerway ***** válasza:
"I have the right answer. This happened to me not so far ago, i've mailed valve and so they said to me this: Delete all your content in the steam folder exept of steamapps folder and steam.exe (save your account informations before to do that), when you're done just run the steam.exe, put your account informations required for the login and steam will download anything you need. Then just play."
2013. aug. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
my counter strike source is not original is not on Steam
2013. aug. 19. 01:13
 3/3 A kérdező kommentje:
But thank you, I have thought about it, get a copy Counter Strike Source
2013. aug. 19. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!