Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Help! Megvettem az Assassin's...

Help! Megvettem az Assassin's Creed 2-t. Feltelepítettem, majd mikor indítom megjelenik az ubishoft autopatch-es kis képernyő, két kék csík gyorsan jobbra száguld, majd nagy semmi, nem indul a game. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Na látod, ezért jó a torrent.
2013. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az uplayt nyisd meg, ott kell beírni a kódot. Ha nem jó, próbáld újratelepíteni, vagy írj az ubisoft supportnak.
2013. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először dobj egy uninstall-t ezekre:

-Assassin's Creed II

-Ubisoft Game Launcher

Ezt követően töltsd le ezt, és telepítsd:

[link]

Csinálj egy Uplay accountot (ha még nincs):

[link]

Majd pedig telepítheted lemezről a játékot. Ezután indítsd a Uplay-t, ott pedig meg fog jelenni az AC2. Kérni fogja a kódot. Ezt beírod, majd indíthatod is. Mindig Uplay-ből indítsd a játékot! Ha minden igaz, így már működnie kell az autopatchelés-nek.

2013. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már működik. Elég körülményes a game regisztrációja, érvényesítése. Ejnye az ubisoftnak. Remélem a 3. és 4. nem ilyen lesz. Mégegyszer köszönöm a segítséget!
2013. aug. 6. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!