Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segítsen már mert...

Valaki segítsen már mert hülyét kapok? Egy nyamvadt szerepjátékot nem tudok elindítani a gépen, mert annyira analfabéta vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a metin 2 mestert, regisztráltam is, le is töltöttem a net framework 3,5-öt, de amikor próbáltam beindítani, ahol be kell írni a felhasználónevet és a jelszót, ott az a rész olyan hangyaméretű volt, a cucc, ahol meg villog az az izé, ahova írni kell, meg nagy. Szóval ez valami hiba lehet. Én paraszt módon beírtam a felh. nevem és a jelszavam, de akkor meg kiírta, hogy nincs ilyen előfizetői számla. MI VAN??????? Ez a játék amúgy ingyenes. Régen is ugyanezt csinálta, de végül sikerült feltenni a gépre, csak ugye nem én tettem fel, mert én sík hülye vagyok hozzá. Valaki magyarázza el mit kell csinálnom lécci, mert megőrülök! De lehetőleg egy két éves gyerek szintjén leegyszerűsítve, mert se angolul nem tudok, se a gépekhez nem értek. Köszönöm!

2013. aug. 18. 15:20
 1/2 anonim válasza:

Metin 2-t nem 8 éveseknek találták ki.



Amikor indítod a patchet akkor ott van beállítások, ott átállítod, hogy mekkorába jelenízse meg a metint a képernyőn.

2013. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, már megoldottam, a daemon hiányzott... tudtam, hogy valami nagyon amatőr hiba van a dologban.
2013. aug. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!