Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb játékra való...

Melyik a legjobb játékra való laptop? (max 150ezer ft)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagyon rossz helyzetben vagyok,mert imádom a PC játékokat,eddig volt egy asztali gépem,rengeteget játszottam vele,viszont most el kell mennem koleszba,és kellemetlen lenne egy egész asztali gépet,monitort cipelni ;D

Van egy jelenlegi Fujitsu laptopom,nagyon jó a processzor,a rammal nem voltam megelégedve ezért vettem bele még,most van benne 6GB.Abban reménykedtem,ha beleveszem akkor jobb teljesítménye lesz a videókártyának mert az egy FOS!Tipus: Mobile Intel (R) 4 Series Express Chipset Family.Viszi a gyengébb játékokat (GTA SA magas grafikán) de az ilyen erősebb fajtákat (World of Tank Minimum grafikán sniper módban akad.) nagyon nem!Próbáltam kicserélni erre:Asus GT630-2GD3 de integrált a videókártyám :@ Ezért kéne egy jobb játékra való laptopot.Ha lehet 150ezer felett ne legyen :D



2013. aug. 17. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem néz ki rosszul.Viszont amit olvastam az annál inkább.World of Tanks min. grafikán 30 FPS?A jelenlegi laptopon visz 25 FPS-t ugyan ilyen beállításon.
2013. aug. 17. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:

"Abban reménykedtem,ha beleveszem akkor jobb teljesítménye lesz a videókártyának"

Integrált vganál jelentős önáltatás vt ezt hinni...


150k nem a csúcs hardcore gamer gépek árkategóriája, ezért a vgak sem csúcsteljesítményűek bennük.

Ebben jobb a vga mint a lenovoban:

[link]

2013. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!