Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a top 3...

Szerintetek melyik a top 3 legjobb laptop márka? Nekem a Dell-ek lap-jai tetszenek, de nem ismerem a márkákat.

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem asus-om van, akkor ez tűnt a legjobbnak, és meg vagyok vele elégedve.
2013. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Alienware

Dell

Asus

2013. júl. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:
100%

Mondjuk az Alienware és a Dell már régen egy cég, előbbinek viszont csak prémium (drága) terméke van.

Szerintem a Dell jó, de ez a support és a normális összeszerelés miatt van, mert pl. szvsz tök olyan alkatrészei vannak mint egy HP-nak.

Szerintem sokat mondó, hogy a németeknél a brand PC és notebook többsége Dell. Itthon talán azért drága.


Úgy értem ugyan azért a pénzért ha körül nézel jobban felszerelt Toshibát lehet kapni. Ők meg már XT(!) óta gyártanak Notebookot még is csak.

2013. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alienware lényegében a gamer mac. Eszméletlenül drága, és csak kicsivel tud többet, mint az amelyik fele annyiba kerül. Viszont ha nagyon menő akarsz lenni, arra tökéletes.
2013. júl. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztosan elfogult vagyok, de top3-at nem ismerek, csak kettőt.


Apple MacBook(Pro) sorozat

IBM (Lenovo) Thinkpad T-s sorozat


A többiek futottak még.

2013. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!