Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol ki a számító...

Tokent55 kérdése:

Miért nem kapcsol ki a számítógépem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy amikor ki akarnám kapcsolni a gépem, odáig eljut hogy a Windows leaáll, de utána nem áll, le, nem történik semmi, előre is köszi a válaszokat
2013. aug. 12. 12:06
 1/6 soccerway ***** válasza:
eddig kikapcsolt?
2013. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mert: Windows
2013. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
futass egy vírusírtót, szerintem az
2013. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az energiagazdálkodásnál, hogy az ACPI engedélyezve van-e. (Valahol a képernyővédő beállítainál van egy gomb hozzá.)
2013. aug. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt az APCI-t nem találom, azóta csinál ilyet, mióta egyszer a bekapcsoló gombbal akartam ugye kikapcsolni de utána nem kikapcsolt, hanem újraindult. És ha bent a windows-ba akarom kikapcsolni történik az h nemteljesen kapcsol ki
2013. aug. 12. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is jól írtam.

XP-n: asztalon jobb klikk, tulajdonságok, képernyőkímélő fül, Energiaellátás, Speciális fül, és ott legalul.


Ez csak tipp:

[link]

(BIOS)

2013. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!