Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miert kapcsol ki a szamitogepe...

Miert kapcsol ki a szamitogepem mikor jatszok?

Figyelt kérdés
Sziasztok !! A gond az lenne hogy amikor elkezdek valamit jatszani szinte rogton ki kapcsol a szamitogep ha full hd-ban jatszom de ha alap grafikan inditom semmi gond minden mukodik de neha akkor is ki kapcsol szamitogepem: 6000 AMD Dual core / 2gb ddr2 ram / video 8800gts nvidia 512 mb 256 bit / tap egyseg 400W / monitor full hd 22 inch. Azt vettem eszre hogy mikor fullon inditom tehat 1920 / 1024 akkor elkezd picit sercegni a tap azonal es kikapcsol... ez lehet az hogy gyenge az aram vagy a tap gyenge de pl... hasznaltam mar ups-t akkor ment aztan elromlot a ups es akkor is ment csak most egy idelye csinalja ezt megint par hete...

2013. aug. 6. 15:50
 1/6 anonim válasza:
Szinte biztos ,hogy a táppal lesz a gond akkor ,a helyedben nem nagyon próbálkoznék tovább vele,mert elég könnyen megölhet bármit a gépedbe.Ha van lehetőséget nézd meg másik táppal a gépet, hogy úgyis kikapcsol-e.
2013. aug. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1. Lehet hibás a játék és újat kell letölteni!

2. Frissítsd a videókártyákat és a windowst!

3. Lehet elálítottálvalamit a játékban vagy a videókártyában...

2013. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez alapján szinte biztos hogy nem elég a táp teljesítménye, amikkor jobban elkezd dolgozni a vidicard több áramot vesz fel amit esetleg már nem bír a táp.
2013. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is volt egy ilyen játékom... de csak a játékból lépett mindig ki!
2013. aug. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pinkpancser ***** válasza:
Ha már hallod a táp hangját akkor az résen cserére szorul. Egyébként milyen tipus/márka a tápod?
2013. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ha nagyon bika videókártyád van akkor valamilyen Enermax 800 Wattos tápot ajánlanék! Ez nem hiszem hogy kevés az Asus Ares 2 is max 500 Wattot fogyaszt úgyhogy szerintem 800-nak bőven elégnek kell lennie neked! És ne nagyon próbálkozz azzal hogy elindítod a játékot mert ahogy előttem is írták könnyen nagyon csúnya vége is lehet a dolognak!
2013. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!