Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 megtartásával vagy xp...

Win7 megtartásával vagy xp telepitéssel járok jobban?

Figyelt kérdés
Van egy lenovo netbookom, amin gyárilag win7 starter van.Apám azt mondja hogy jobban járok ha xp-t rakunk rá, a bátyám azt hogy hülyeség maradjon a 7 . Kinek van igaza?
2013. aug. 11. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Maradj a 7 -nél, 1 év és nem lesznek javítások, frissítések, és ha gond van, akkor telepítheted úgy is a 7-est.

Csak olyanra érdemes XP -t rakni már, amin a 7-es akadna.

2013. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Frissiteni eddig se mindenki tette...Nem lesz hozza is hasznalni fogjak mint a 7est is majd...

Ha starter van rajta ak gondolom lassucska lehet,1GB ram van benne? Olyan gepre mindenkep xp valo.

Proci is kerdes milyen.

2013. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lenovo ideapad s10-2


RAM: 1GB

Processzor: Intel Atom CPU N280 1,66GHz


A win7 megyeget rajta, de elég lassú és időnként befagy az egész gép. :(


Gyorsabb lenne xp-vel?Vagy ilyen téren édes mindegy?

Sajnos én nem igazán értek hozzá, átlagos alap felhasználó vagyok.Van a családban két ember aki ért a gépekhez de nem vagyok velük kisegítve mert mind a kettő mást mond. :/

2013. aug. 11. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Atom CPU miatt lassú, +1GB ram nagyon kevés, több mint a felét elviszi az OS, másik felét pl. a böngésző azt szenved egy paint -al is.
2013. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem használjátok játékra a gépet akkor esetleg megpróbálkozhattok valamilyen linux alapú rendszerrel.. én személy szerint az Ubuntut ajánlanám a 10.04-est vagy a 12.04 LTS-t ezek kisebb gépeken is elmennék nagy terhelés nélkül, plusz nem kell rá vírusirtó ez is egy nagy előnye... ami hátrány hogy a skype az szinte használhatatlan főleg ha videóhívásról vagy hanghívásról van szó... az valahogy nem működik rendesen és szaggat :S
2013. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. vagy javítás "elmennek"
2013. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy gondoltam,erre XP való.Azzal szépen fog muzsikálni!
2013. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kap egy xp-t.
2013. aug. 12. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!