Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikából menni akarnák...

Jampi15 kérdése:

Informatikából menni akarnák továbbtanulni de nem programozó akarok lenni hanem inkább a hardverek érdekelnek lehet olyannak kitanulni van olyan szak és jól lehet vele keresni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ne vedd sértésnek, de előbb a nyelvtan tanárt látogasd. De sűrűbben, mint eddig!
2013. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nekössetek bele az irásomba szépenkérdeztem ha nemtudol segiteni neirogass hujeséget -.-
2013. aug. 7. 23:26
 3/14 anonim ***** válasza:

Na ugye, hogy kell az a nyelvtan tanár..


Egyébként meg nézz szét a szakok között, hogy mik vannak konkrétan.

2013. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
néztem de semmi érdekeset nem leltem programozó azért nem akarok lenni mert nem értem annyira a matekot én a hardverekhez húzódok jobban és azért írtam az előbb hibásan mert siettem valami tipp vagy felejtsem el a továbbtanulást ?
2013. aug. 7. 23:45
 5/14 anonim ***** válasza:
Elektronikát, automatizálást és számítástechnikát kéne tanulnod, azoknak inkább a hardverekhez van köze.
2013. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anti paladin ***** válasza:

Felsőoktatásban, normális helyeken keményen veszik a matekot. Dunaújvárosban van valami hardver fejlesztő szakirány de óva intelek attól a sulitól.

Esetleg megpróbálhatnál valami okj-s rendszergazdát. Programozni ritkán kell, ugyanakkor te menedzseled az egész hálózatot, a-tól z-ig.

2013. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
értem hát meglátom mi lesz köszönöm a válaszokat
2013. aug. 8. 10:22
 8/14 Lajos54 ***** válasza:

Azért, ha sikerrel veszed az akadályt és jó számítógép szerelő válik belőled, közben gyakorold a Google használatát :) Szüksége lesz rá úgyis, amikor különféle illesztőprogramokat kell majd megkeresned a munkád során.

A kérdésed kapcsán kíváncsiságból néztem meg: a legelső találati olvastam el, ott (az Sz betűnél) van több találat. A többit is nézegetheted...

[link]

2013. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lajos54 ***** válasza:

... :)

Na ugye? Én is siettem, és néhány betűt nem nyomtam le eléggé.

2013. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
bármit megtudok csinálni,szerelni akár vizhütést is összetudok rakni,bármelyik operációs rendszert föltelepitek simán megkeresem a neten a géphez való drivereket nagyon szeretem az ilyen melót az agyamba már csak hardverek keringenek és még 15 éves vagyok és ugy vágom mint bármilyen nagy ember azért szeretnék majd később evvel foglalkozni :)))
2013. aug. 8. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!