Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tablethasználók! Hálózatról...

Tablethasználók! Hálózatról is működik a táblagép vagy csak akksiról és mindig tölteni kell, mint pl. a telefont?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A telefon is működik hálózatról.

De azért létezik a tablet, hogy ne kelljen hálózatról működő PC-t használni.

Nem értem a kérdést.

2013. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem: 'Hálózatról is működik'.

Szerintem arra gondolsz, hogy csak internettel üzemel a táblagép. Nos, ha erre gondoltál, akkor nem kell internet, hogy használd, csak tudsz rajta internetezni, szóval csak tölteni kell(mindig), és úgy tudsz rajta játszani, zenét hallgatni meg etc..:D

2013. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Gyengébbek kedvéért:

A híres kettőhuszat nevezzük simán hálózatnak, az internetet internetnek, internethálózatnak, vagy netnek nevezik.


Egyébként nem minden telefon működik akkumulátor nélkül. Ami nem is baj, hiszen biztonságosabb. (Hiszen ha nem jó a csatlakozó, akkor csak elszáll és esetleges adatvesztés - ellenben ha van benne akksi, akkor nem kapcsol ki)

2013. aug. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az utolsónál a pont!


A kérdésem az lenne, hogy áramos hálózatról is használható, mint pl. egy laptop? vagy csak akksival működik? Milyen módon történik a töltése? Mint egy telefon?

Magyarán, kell mindig figyelnem az akksi állapotára, vagy mehet bekapcsolva több órán át egy asztalon (áramos) hálózaton keresztül?

És kb. meddig bírja egy tablet akksija?


Remélem így érthetőbb a kérdésem.

2013. aug. 7. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Menni mehet, de ha csak úgy használnád, hogy hangszóróa rákötöd és zene, akkor nem fogja annyira szívni az akksit.

A töltés pedig ugyanúgy megy, mint a telefonoknál.

A második hozzászóló nem tudom, mit akart. :D

2013. aug. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés. Köszöntem! :)
2013. aug. 8. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!