Tablet vásárlás?

Figyelt kérdés
45-55k-ig javaslatokat szívesen fogadok. Netezésre, filmnézésre, játékra használnám.

2013. júl. 22. 15:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
MY Audiót ajánlom! a media markt -ban is tudsz venni! 40 ezer forintért már kapsz!
2013. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az egy kínai vacak, nehogy megvedd! Asusnak van most 45k körül egy négymagos gépe, én azt venném.
2013. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jaj azt el felejtettem mondani, hogy 8-10 colig gondolkodok

mivel a 7 col nekem (tudom hülyén fog hangzani de) kicsi Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat és a PM-et de még él a kérdés. Előre is köszönöm.

2013. júl. 22. 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél. Én ConCorde tabot vettem télen 45k-ért, és kicsit megbántam. Túl nehéz, néha lelassul, rossz a wifije. Ezeknek az oclsóbb készülékeknek mindig van valamilyen hibája, amivel nehéz együtt élni.

Már bánom, hogy nem spóroltam még 1-2 hónapot mondjuk egy iPad minire. És nem azért, mert az "menő", hanem mert próbálgattam már másét, és nagyon jó használni. Úgyhogy én a helyedben gyűjtenék egy iPad-et vagy egy Nexust.

2013. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*re/ra
2013. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkorában nem tudok jót, az iPad mini iszonyat drága a tudásához képest. Egyébként használtál már 7 inches tabletet? Nekem nexus 7-em van, és néha még ez is nagy :)
2013. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Használtam :D. De nekem kicsi. Pedig nem is nagy a kezem.

Hülyének fogok tűnni de "laptop-ként" használnám mert elég erősnek tartom és van egy menő bill.-em is hozzá amit nyertem. Ennyi a gond csak :D. Eddigi válaszokat köszönöm.

2013. júl. 23. 14:03
 8/11 A kérdező kommentje:
Mennyünk el 60-65k-ig.
2013. júl. 23. 14:03
 9/11 anonim ***** válasza:

68-ig menjünk, s akkor wayteq XTAB-100QCR.

4 mag, 2GB RAM, 9.7col, tisztességes felbontás (2048×1536). Mondhatnám, hogy 65-ért modecom freetab, de sehol nincs user számban, szakmai háttérben a wayteq-hez képest.

8 colban egyébként ne gondolkodjál, az alig több, mint a 7 col. Gyak. annyi, (kicsit hülyén hangzik, de végeredményben) a 8 colnál az az 1 plusz col, a 4:3 arány miatt keletkezik, plusz nem létezik ebben a méretben olyan, aminek igazán jó kijelzője lenne. Ha kicsi a 7 col, akkor 9-10-ben gondolkodj.

Én amondó vagyok, hogy ez egy vizuális eszköz, így a kijelzőn nem szabad spórolni, 9-10 colnál retina alá nem szabad adni, ha igényes vagy, s mivel nem 20-30 ezerben gondolkodsz, így merem feltételezni, hogy nem éred be akármivel. 7-nél pedig 1280×800 alá, ezt így zárójelben, mert téged nem érint. A játékot kellene kifejtened, mert azon eldőlhet, hogy lehet spórolni, hogy elég-e a két magos vagy sem.

2013. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Nem, nem vagyok annyira játékos. A mostani selive with walkman-om visz mindent ami kell. (pl.:nfs mw).
2013. júl. 24. 01:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!