Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sims3-ban miért nem kel ki a...

Sims3-ban miért nem kel ki a sárkánytojás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyik barátnőm a Sims3 Plázából leszedte a Sárkányvölgyes kiegészítőt,de nem kelt ki neki a sárkánytojás.Ha ráment az egérrel azt írta ki hogy 5 vagy 6 óra van hátra,letelt kiírta hogy 0 perc van hátra de nem kelt ki.Pedig beszélt is hozzá meg minden de nem.

(megkért hogy kérdezzem meg mert ő nem akart regisztrálni pedig mondtam neki)

Most mi lehet a baj?Kell hozzá még valami?Valahol azt olvastuk hogy egy sim-től kell megvásárolni a tojást de nem találtunk olyat.Mi kell még?



2013. aug. 7. 16:40
 1/2 JohniDaren válasza:
Ha nem eredti a kiegészítő (nem simpointért vagy kódért vetted) akkor sajnos nem kel ki soha. :( Én is letöltöttem illegálisan de nekem sem kelt ki.
2013. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát ez kár,akkor nekem nem lesz szerencsém,mindegy már így is kicsit el van túlozva a játék.Tündér,unikornis,vámpír...

A barátnőm az előbb szólt hogy újra leszedte és már megy:)

2013. aug. 8. 17:25

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!