Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy 5.1-es hangkártyát...

Davidss kérdése:

Vettem egy 5.1-es hangkártyát és azóta nem működik a gépem elején lévő panelen a jack és a mikrofon kimenet, valami ötlet?

Figyelt kérdés
Azelőtt csak a beépített alaplapos hangkártyát használtam és ami jött csatlakozó az első panelről az alaplapba lett beszúrva így működött, de most, hogy van hangkártyám azon nincs olyan kivezetés amire rátudnám szúrni ezért fogalmam sincs hogyan oldjam meg. (csak úgy működik ha mindkét driver telepítve van, de akkor állandóan átkell kapcsolgatnom a vezérlőpultban, hogy melyik hangkártya működjön ezért ha lenne rá jobb mód kérem segítsetek)

2013. aug. 6. 15:55
 1/3 soccerway ***** válasza:
adj linket a hangkártyára
2013. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2013. aug. 6. 16:13
 3/3 soccerway ***** válasza:
és te még pénzt adtál ezért az ősrégi vacakért? grat.
2013. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!